PROJEKTOWANIE
projektowanie
Wszystkie nasze projekty są starannie zaplanowane i przemyślane zanim przystąpimy do działania
TWORZENIE
tworzenie
Tworzymy szybko i zgodnie z obowiązującymi zasadami w internecie, stosując sprawdzone rozwiązania i technologie
WDRAŻANIE
wdrażanie
W tej fazie projekt graficzny przekształcany jest w działającą stronę internetową

Projektowanie stron internetowych

Proces polegający na opracowaniu szablonu graficznego na podstawie którego zostanie wykonana strona. W tym etapie pamiętamy wszystkie wymagania ustalone podczas analizy. Jest to jeden z najważniejszych etapów tworzenia strony internetowej. Aby Twoja strona internetowa trafiała do odbiorców powinna cechować się przejrzystością, estetyką oraz eleganckim, nowoczesnym wyglądem, oraz łatwym dostępem do poszukiwanych danych. Internauta zawsze powinien wiedzieć, gdzie na Twojej stronie się znajduje, oraz jakie rzeczy są mu oferowane.

Tworzenie stron

Są to prace programistyczne niezbędne do stworzenia strony internetowej. Budowane przez nas strony są oparte o technologie PHP, XHTML, CSS, JS. Korzystamy tutaj z dojrzałych rozwiązań opartych na programowaniu obiektowym. Zastosowanie wzorca projektowego MVC (Model View Controller) zapewnia dużą skalowalność budowanego projektu, a co za tym idzie łatwą rozbudowę oraz tanie prace utrzymaniowe. Nasz system CMS (Content Management System - system zarządzania treścią) jest dostkonałym narzędziem do budowania wydajnych i niezawodnych aplikacji internetowych.

Wdrażanie

Na tym etapie nadajemy tchnienie życia naszej stronie internetowej. Jest już ona zaprojektowana i wykonana, kolej na wysłanie jej na serwer.
Etap wdrożenia związany jest z instalacją strony, oraz systemu zarządzania treścią w odpowiednim miejscu na serwerze docelowym. Na tym etapie oferujemy również bezpłatną pomoc w wyborze hostingu, oraz domeny.
Strona jest już gotowa, wymaga jednak przeprowadzenia testów, które pozwolą usunąć ewentualne błędy lub usprawnić jej funkcjonalność. W tej fazie ponownie wymagane jest zaangażowanie klienta. Po wprowadzeniu wymaganych poprawek następuje odbiór techniczny witryny.

Praca

Profesjonalne strony www

Poszukujemy sympatycznego pracownika do pracy
przy pozyskiwaniu zleceń na usługę wykonania strony internetowej dla klienta.
Praca dodatkowa niekolidująca ze studiami /pracą

Więcej informacji pod numerem telefonu 504-998-038 lub drogą mailową

Opis stanowiska:

- Prezentacja oferty handlowej firmy
- Budowanie relacji z klientami
- Pozyskiwaniu nowych klientów
- Realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania:

- Znajomość rynku reklamy internetowej
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Zdolność analitycznego myślenia
- Zmysł organizacyjny, umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy
- Kreatywność
- Nastawienie na stałe poszerzanie wiedzy
- Wysoka komunikatywność
- Zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

- Ciekawą pracę, pełną nowych wyzwań
- Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."