Jimmy choo – czyli firma z klasą

Zapach, w którym się rozpłyniesz

Jimmi Choo to amerykańska marka, która jest znana na całym świecie z produkcji odzieży, butów oraz najwyższej klasy perfum. Do jednych z najsłynniejszych zapachów należy owocowo-kwiatowy. Wystarczą jedynie dwa pryśnięcia w okolice dekoltu, a delikatna woń będzie nam towarzyszyła nawet do ośmiu godzin! Z tego względu nie należy przesadzać z kroplami, gdyż zapach może być zbyt intensywny, a w efekcie odpychający. Doskonałe połączenie gruszki, włoskiej pomarańczy, chrupiącego karmelu i indonezyjskiej paczuli sprawia, iż pachnidło to jest jedyne w swoim rodzaju. Łączy ono ze sobą elegancję, kobiecość, zdecydowanie, a przede wszystkim zmysłowość. Do zakupu zachęca starannie oszlifowany flakon, który fenomenalnie reprezentuje tę niesamowitą recepturę. Produkty tej marki są drogie, jednak cena jak najbardziej pokrywa się z zawartością i nie jest przesadzona.

Jimmy choo – na jaką okazję?


Perfumy Jimmy choo są odpowiednie na każdą okazję. Najlepiej sprawdzają się jednak na romantycznej kolacji przy blasku świec. Każda kobieta staje się dzięki nim jeszcze bardziej zmysłowa oraz uwodzicielska, a zarazem tajemnicza. Perfumy te nie mogą zostać odebrane obojętnie, a ich delikatna nutka oddziałuje silnie na emocje oraz odczucia każdego mężczyzny. Warto je kupić, by samemu przekonać się o cudach, które potrafią zdziałać.

Wszystko zaczęło się od butów?


Mało sympatyków zdaje sobie sprawę, iż twórca perfum Jimmy Choo ma już ponad 70 lat! Swoją karierę zaczynał w Malezji od  produkcji butów, jednak aby dalej kształcić się w zawodzie, wyjechał do Londynu. Po szpilki jego produkcji do tej pory sięgają gwiazdy Hollywood! W wielu amerykańskich produkcjach, np. Seks w wielkim mieście, główne bohaterki wyrażały chęć zakupu butów Jimmy Choo. Od 2011 roku projektant sprzedaje własnej marki perfumy damskie, które zyskały ogromną sławę oraz rozgłos wśród wymagających kobiet całego świata. W późniejszym czasie pojawiła się wersja Jimmy Choo Exotic, różniąca się nieco bardziej zaakcentowanym aromatem. 

Źródło:  https://bluestilo.com